UKULELE W KAŻDYM DOMU

 

Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra UKULELE

w składzie

Marek Gordziej Maras
Piotr Kończal Kończal
Tomasz Kasprzak Kasperek
Jacek Ciepliński JaJacek

 

PPNO UKULELE tworzą muzycy – pasjonaci, których uwiodło charakterystyczne brzmienie i filigranowy rozmiar hawajskiej gitary, powszechnie znanej jako ukulele.

Repertuar PPNOU to niezwykła szafa grająca, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Muzycy aranżują prawdziwe perełki światowej i polskiej muzyki rozrywkowej. Z koncertu na koncert repertuar powiększa się, aby Ci, którzy z Orkiestrą zetknęli się wcześniej, nadal mogli przeżywać momenty zaskoczenia.

Każdy występ to prawdziwa interakcja z publicznością. Niezależnie od tego, czy jest to sala kinowa, filharmonia, czy klub muzyczny, widownia zawsze podrywa się z miejsc i żywiołowo uczestniczy
w koncercie. Niespodzianki muzyczne, w których to słuchacze po chwili rozpoznają przearanżowany przebój AC/DC „Highway to hell” lub „Billie Jean” Michaela Jacksona stanowią o unikatowym charakterze PPNOU.

Zespół dzięki niespożytkowanemu kapitałowi energii i inwencji twórczej jest wspaniałą propozycją muzyczną dla ludzi w każdym wieku i z różnymi upodobaniami. Wysoki poziom muzyczny i lekki, żartobliwy charakter koncertów zapewnią wspaniałą rozrywkę szerokim rzeszom melomanów. 

Powrót do góry