GOLDEN HITS

 

Zapraszamy Cię na muzyczne wydarzenie, które przeniesie Cię w magiczny świat lat 70., 80. i 90. - "Golden Hits of the 80s Symfonicznie". To koncert, który zagra na strunach Twojej duszy, przywracając niezapomniane przeboje tamtych dekad do życia w nowy, symfoniczny sposób. Przygotuj się na muzyczną podróż pełną emocji, wspomnień i doskonałej rozrywki!

Na scenie zabrzmią największe hity artystów, którzy definiowali ówczesną muzykę i nadal zachwycają słuchaczy na całym świecie. Soliści o niezrównanym talencie oraz Grand Royal Orchestra połączą siły, by dostarczyć Ci niezapomniane wrażenia muzyczne.

W programie tego wyjątkowego koncertu usłyszysz utwory legend takich jak Abba, Queen, Tina Turner, Elton John czy Michael Jackson. To tylko niektórzy z wielu ikonicznych wykonawców, którzy będą prezentowani w nowych, symfonicznych aranżacjach, nadając im jeszcze bardziej epicki charakter.

Grand Royal Orchestra, to zespół muzyków o niekwestionowanym wyjątkowym talencie, których instrumenty smyczkowe, dęte i perkusyjne razem z solistami sprawią, że każdy dźwięk będzie brzmiał jak nigdy dotąd. Wspaniała oprawa wizualna oraz doskonała akustyka zapewnią niezapomniane wrażenia muzyczne i wizualne.

"Golden Hits of the 80s Symfonicznie" to wyjątkowy wieczór, który połączy pokolenia w miłości do klasyki lat 70., 80. i 90. Muzyka tamtych czasów jest wieczna, a jej piękno zostanie docenione na nowo dzięki temu koncertowi. Nie przegap tej okazji, by doświadczyć magii tych złotych przebojów w zupełnie nowym świetle. To wydarzenie muzyczne, które pozostawi Cię z wzruszeniem i uśmiechem na twarzy, gotowego na więcej!

Powrót do góry